Wstecz

Dzień Nauczyciela

14 października tradycyjnie obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Tym razem o oprawę tego dnia zadbała klasa 4 THI wraz z wychowawcą Panem Krzysztofem Maciaszkiem. Przygotowali zabawne przedstawienie, które z przymrużeniem oka prezentowało życie naszej szkoły. Uczniowie klasy 4 THI wcielili się w role uczniów i nauczycieli. Pokazali jakie relacje panują między tymi dwoma grupami. Przedstawienie oparte było na tekstach znanych piosenek, które idealnie pasowały do prezentowanych scenek.  Mogliśmy zobaczyć lekcje z dyrektorem, matematykę, lekcje prawa, ekonomii, języka angielskiego, religii. I okazuje się, że na wszystko jest piosenka. Grono pedagogiczne uśmiechało się pod nosem, patrząc na przedstawioną szkolną rzeczywistość. Szczególnie podobał się e-dziennik oraz taniec zespołowy klasy 4 THI odtańczono wraz z efektami wystrzałowymi na koniec przedstawienia.

Poznaliśmy również zwycięzców corocznego plebiscytu na nauczyciela: Kosę, Mistrza i Przyjaciela. W tym roku wygrali: Pan Dawid Strzelczyk – Nauczyciel Kosa, Pan Tomasz Kurdzieko – Nauczyciel Mistrz oraz Pani Ewa Basarab – Nauczyciel Przyjaciel.

Spotkanie skończyło się przemówieniem dyrektora, który słusznie stwierdził, że był to najsympatyczniejszy Dzień Nauczyciela w całej okolicy.

KK

 
.