Wstecz

POŻEGNANIE  ABSOLWENTÓW

24 kwietnia 2015 r., pożegnaliśmy uczniów klas IV naszego Technikum. W murach naszej szkoły spędzili cztery lata. Nadszedł czas podsumowania i pożegnania. Dzisiaj uczniowie Technikum: Spedycji, Informatycznego, Hotelarskiego i Ochrony Środowiska stali się absolwentami Zespołu Szkół i Placówek w Smolnicy.
Najlepsi zostali nagrodzeni. Najwyższe średnie uzyskali: Diana Orczykowska, Marcin Bałko i Dawid Sadowski. Za osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali Malwina Kałużna i Sebastian Biernacki. Tradycyjnie zostali docenieni honorowi krwiodawcy: Sebastian Biernacki, Anna Wojciechowska,
Bartosz Pławiak, Patryk Bajdała, Sara Kozakiewicz i Dawid Sadowski. Nagrody otrzymali również ci, którzy wspierali i tworzyli Samorząd Uczniowski: wieloletnia Przewodnicząca Katarzyna Bałko, Aneta Bruszniewska, Dominik Kozak i Mariusz Czechowski.

W imieniu uczniów Technikum do absolwentów przemówili Kamila Besztelechman i Konrad Gluth. Absolwenci otrzymali od młodszych kolegów pamiątkowe maskotki. Nie brakowało łez wzruszenia wśród absolwentów i nauczycieli. Ci, którzy dziś stali się absolwentami również zabrali głos. W ich imieniu wystąpili Katarzyna Bałko i Bartosz Pławiak. Dziękowali rodzicom i nauczycielom, którym wręczyli kwiaty. Klasa IV Technikum Hotelarskiego i Ochrony Środowiska przygotowała pamiątkowe tablo, które na ręce dyrektora złożyli: Karolina Sączkowska i Łukasz Gierczyński.

Życzenia absolwentom złożył Dyrektor Pan Ryszard Patkowski. Skierował do nich słowa Adama Asnyka, zachęcając do mądrego korzystania z sił młodości. Wszyscy obecni mogą zaświadczyć, że apel przebiegał w bardzo sympatycznej atmosferze.  Wkrótce egzaminy maturalne. Wszystkim naszym maturzystom życzymy powodzenia i jak najlepszych wyników!
 

KK

 
.